Elektryk Wrocław

CAŁODOBOWO – DZWOŃ

  +48 726 071 034

Elektryk Wrocław

Firma KLAUMAR ELEKTRO to zespół profesjonalnych elektryków, specjalizujących się w świadczeniu wszelkiego rodzaju usług elektrycznych. Wrocław i okolice Wrocławia to teren naszego działania. Jako KLAUMAR ELEKTRO świadczymy usługi elektryczne od 2010 roku, ale doświadczenie jako elektrycy zdobywamy już od ponad 15 lat. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, zlecone nam prace wykonujemy terminowo i z najwyższą starannością.

Świadczymy usługi elektryczne w zakresie:

  •  usuwanie awarii instalacji elektrycznych
  • naprawa upalonych zabezpieczeń i aparatów
  • kompleksowe naprawy elektryczne
  • lokalizowanie i usuwanie błędnie podłączonej instalacji
  • kompleksowe wykonanie i modernizacja instalacji elektrycznej
  • naprawa puszek elektrycznych
  • konserwacje instalacji i sieci elektrycznych
  • pełen zakres diagnostyki instalacji elektrycznych
  • naprawa i modernizacja sieci
  • cena: gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty

Elektryk Wrocław

Elektryk – Pełna oferta usług elektryka

Wrocław – dojazd elektryka poniżej 1 godziny.
Jesteśmy profesjonalnym pogotowiem elektrycznym, w wypadku awarii na terenie Wrocławia dojeżdżamy do Klienta poniżej jednej godziny. Daje to Państwu gwarancję szybkiego i bezpiecznego usunięcia przez nas awarii i przywrócenia sprawności działania instalacji elektrycznej. Usługi świadczymy przez całą dobę – zapraszamy do kontaktu o każdej porze dnia i nocy. Z naszej strony gwarantujemy przyjęcie zgłoszenia, dojazd w umówione miejsce i na czas oraz usunięcie awarii.

Usługi elektryczne poza Wrocławiem

W wypadku zgłoszeń awarii instalacji elektrycznych poza Wrocławiem czas dojazdu i usunięcia awarii ustalany jest z Klientem indywidualnie i zależny jest od odległości, w jakiej znajduje się zgłaszany problem.
Nasza firma znajduje się w centrum Wrocławia,  w związku z czym dojazd w którymkolwiek kierunku, jest dogodny i odbywa się sprawnie.

Elektryk – cennik, opinie, referencje

Ceny świadczonych przez firmę KLAUMAR ELEKTRO usług elektrycznych ustalane są indywidualnie i zależne od konkretnego przypadku. Nasz cennik nie odbiega od średnich cen usług oferowanych we Wrocławiu. Opinie i referencje na temat naszej pracy wysyłamy Klientom na ich indywidualne zapytania.
Dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, bo zadowolenie Klienta to dla nas zawodowa i osobista satysfakcja. Od lat współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami, instytucjami oraz Klientami indywidualnymi. Każdy Klient traktowany jest u nas priorytetowo.
Zapraszam do współpracy firmy i klientów z Wrocławia i okolic.
Marcin Fugiel – KLAUMAR ELEKTRO.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:
+48 726 071 034

Elektryk Wrocław i okolice – kompleksowe naprawy i usługi całą dobę, profesjonalnie i na czas! Zapraszamy – zespół Klaumar Elektro Wrocław