Serwis Elektryczny Wrocław

CAŁODOBOWO – DZWOŃ

  +48 726 071 034

Serwis Elektryczny Wrocław

Klaumar Elektro – Specjalizujemy się w usługach elektrycznych w szerokim zakresie.
Usługi Elektryczne we Wrocławiu. Nasze bogate doświadczenie w pracy w branży elektrycznej daje nam możliwość oferowania usług elektrycznych w bardzo szerokim zakresie. Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkich problemów w instalacji elektrycznej, zabezpieczamy i usuwamy przepalone bezpieczniki, lokalizujemy i usuwamy błędne podłączenia instalacji oraz urządzeń elektrycznych.

Naprawiamy upalone przewody w puszkach, kompleksowo dbamy i konserwujemy instalacje elektryczne, wyszukujemy ogniska zwarć i usuwamy ich przyczynę, naprawiamy i modernizujemy sieci.
Montujemy i modernizujemy instalacjie elektryczne – Wrocław i okolice.
Firma Klaumar Elektro z Wrocławia od wielu lat zajmuje się profesjonalnym układaniem instalacji elektrycznych o różnym stopniu skomplikowania. Doświadczeni elektrycy z naszej firmy projektują i montują instalacje elektryczne w domach klientów, a także na potrzeby wrocławskich firm i przedsiębiorstw. Priorytetem dla nas jest jakość świadczonych przez naszą firmę usług oraz czas ich wykonania. Mamy kompletny zespół zgranych elektryków, specjalistów w różnych dziedzinach usług elektrycznych, co pozwala nam wykonywać prace kompleksowo i z należytą starannością. Na rynku działamy już wiele lat, zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych.

Świadczymy usługi elektryczne w zakresie:

  •  usuwanie awarii instalacji elektrycznych
  • naprawa upalonych zabezpieczeń i aparatów
  • kompleksowe naprawy elektryczne
  • lokalizowanie i usuwanie błędnie podłączonej instalacji
  • kompleksowe wykonanie i modernizacja instalacji elektrycznej
  • naprawa puszek elektrycznych
  • konserwacje instalacji i sieci elektrycznych
  • pełen zakres diagnostyki instalacji elektrycznych
  • naprawa i modernizacja sieci
  • cena: gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty

Serwis elektryczny Wrocław

Pełna oferta usług elektrycznych

Modernizacja instalacji elektroenergetycznych.
Pracownicy firmy Klaumar Elektro Wrocław w ramach świadczonych usług elektrycznych, oferują również możliwość przebudowy lub modernizacji istniejących sieci elektrycznych na potrzeby klienta. Wszelkie prace z tym związane wykonywane są po dokładnym przeanalizowaniu zapotrzebowania klientów i ustaleniu, czy sieć warta jest modernizacji czy lepiej zaprojektować ją od nowa. Nasi elektrycy działający na terenie Wrocławia i okolic oferują też wymianę rozdzielnic elektrycznych.

Instalacje elektryczne montujemy w biurach, domach i lokalach usługowych.
Bez względu na to, jakie jest miejsce montażu instalacji elektrycznych, dokładamy wszelkich starań, aby prace prowadzone przez elektryków z firmy Klaumar Elektro Wrocław wykonane były profesjonalnie, estetycznie i nie wymagały od klientów gruntowych prac porządkowych po wizycie naszej ekipy. Naszym klientom doradzamy najlepsze rozwiązania, a przy planowaniu i projektowaniu instalacji elektrycznych, wszystko uzgadniamy z naszymi zleceniodawcami.

Usługi elektryczne Wrocław i okolice – całą dobę, profesjonalnie i na czas! Zapraszamy – zespół Klaumar Elektro Wrocław